Konfigurace – umístění

Toalety TOILETDESIGN díky svému variabilnímu designu zapadnou do jakéhokoli prostředí. Produkty najdou své uplatnění zejména ve městech a obcích, kde není možnost jiného hygienického řešení, v blízkosti kulturních a historických památek či v přírodě. Vzhled toalety mohou zákazníci vždy upravit, aby zapadly do koloritu okolí a vizuálně nerušily jeho ráz. Podobně lze toalety designově upravit pro různé typy akcí či pouze ponechat volné plochy pro reklamu.

Toalety TOILETDESIGN jsou opatřeny vysoce odolnou deskou určenou pro umístění polepu, tudíž jim nevadí ani dlouhodobé vystavení povětrnostním podmínkám. Co se týče samotného místa umístění, měly by být toalety snadno dostupné a vhodně umístěné, aby nekazily celkový dojem z místa či akce (nevhodné umístění je například v blízkosti stánků s občerstvením, vedle pokladen či vstupu do kulturní památky).

Ulice se sbijeckou

Pro vhodnou instalaci je nutno připravit vhodné podloží včetně materiálu určeného k umístění v místech, kde jsou nezpevněné plochy. Je doporučena zámková dlažba o ploše cca 2 x 2 m či podobný typ podloží dle daných podmínek. Rovněž doporučujeme vytvoření informačních cedulek a směrovek k toaletám, které jsou účelné zejména na nepřehledných místech v centrech měst či volné přírodě.

Funkce - LED