top of page
20240123_132509_edited.jpg

Jsme TOILETDESIGN

Pro lepší zítřky

Toalety svým individuálním designem nenarušují okolí a zpoplatněným přístupem ovládaného pomocí mobilních telefonů je zaručeno, že toaletu použijí jen ti, kteří ji skutečně potřebují. 

Jejich využití je všude tam, kde podmínky vyžadují vybavení toaletami s celoročním či sezonním umístěním. V městských a příměstských aglomeracích, volné přírodě a ostatních lokalitách.

Místa vhodná pro instalaci jsou například: dětská hřiště, náměstí, veřejná koupaliště, cyklostezky, volnočasová prostranství, rozlehlé parky, turistické cesty, splavné povodí řek, rozhledny, historické a kulturní památky a další. Uplatnění inteligentních toalet je možné i v neveřejných resortech pro vybranou skupinu uživatelů jakou jsou golfová hřiště, soukromá letiště, jacht kluby apod., kde vstup do toalety je zajištěn pomocí čipu nebo čipové karty.

Nejlepší na trhu 

Naše firma je lídrem ve stavbě chytrých toalet. S nejnovější technologií a elegantním designem přinášíme optimální komfort a inovaci do každého prostoru.

Přes 10 let zkušeností

S více než 10 lety zkušeností jsme vaším osvědčeným partnerem ve světě chytrých toalet. Naše dlouholetá expertiza znamená spolehlivost, kvalitu a špičkový servis. Důvěřujte nám pro to nejlepší ve vašem prostoru.

Nejvyšší kvalita materiálů

Náš závazek k nejvyšší kvalitě materiálů je základem každého našeho produktu. Používáme jen ty nejlepší suroviny, abychom zajistili dlouhou životnost, odolnost a estetickou dokonalost. S námi získáváte nejlepší chytré toalety s bezkompromisní kvalitou materiálů.

Široké spektrum konfigurací

Nabízíme široké spektrum konfigurací, aby každý zákazník našel ideální řešení pro své potřeby. S flexibilitou a možností přizpůsobení si můžete být jisti, že získáte chytrou toaletu přesně podle vašich preferencí. U nás je každý detail ve vaší moci.

bottom of page